Stikera Gintama

Stikera Gintama

500 L

Vetëm 1 stok

Gintama është historia e një mjeshtri të quajtur Gintoki, një samurai që nuk respekton rregullat e vendosura nga pushtuesit dhe që është gati të kryejë çdo detyrë për të mbijetuar.

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Stikera Gintama”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0