Flutura Dekorative (12 copë)

Flutura Dekorative (12 copë)

600 L

Set fluturash dekorative me dimensione të ndryshme.

Përmasat: 4 x 8cm / 4 x 10cm / 4 x 12cm.

 

SKU: 10102 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Materiali

Plastik

Ngjyra

Rozë e lehtë, Argjend, Flori, Lejla

Set fluturash dekorative të përshtatshme për dekor ambjenti ose dekor tortash. Seti përfshin 12 flutura me dimensione të ndryshme.

Ngrini nivelin e dekorit tuaj me fluturat tona mahnitëse dekorative! Të disponueshme në grupe prej 12 copë dhe në tre përmasa (4 x 8 cm, 4 x 10 cm, 4 x 12 cm), këto flutura delikate janë perfekte për të zbukuruar ëmbëlsira, për të zbukuruar ambiente të ndryshme, për të ndriçuar dhomat e fëmijëve dhe më shumë! Pavarësisht nëse jeni duke dekoruar një tortë për një rast të veçantë, duke zbukuruar një vend feste ose duke zbukuruar shtëpinë tuaj, këto flutura me siguri do të bëjnë një deklaratë të lezetshme.

Jeni duke kërkuar të shtoni një prekje ekstra dhe hijeshi në dekorin tuaj? Mos kërkoni më larg se fluturat tona dekorative magjepsëse! I krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, çdo grup përfshin 12 flutura të dizajnuara në mënyrë të shkëlqyer, të gatshme për të transformuar çdo hapësirë ​​në një vend magjik.

Flutura dekorative për torta

Ideale për dekorimin e tortës, fluturat tona i shtojnë një prekje të lezetshme çdo kryevepre ëmbëlsirash. Thjesht vendosini ato sipër ëmbëlsirave, kekëve ose tortave tuaja për të ngritur në çast prezantimin tuaj dhe për t’u bërë përshtypje të ftuarve tuaj. Të bëra nga materiale me cilësi të lartë, këto flutura janë të sigurta për ushqim dhe të lehta për t’u pastruar, duke siguruar bukuri dhe funksionalitet.

Flutura dekorative për dhomat e fëmijëve

Por shkathtësia e fluturave tona dekorative nuk ndalet këtu. Me bazën e tyre ngjitëse, ato mund të aplikohen lehtësisht në një sërë sipërfaqesh, duke përfshirë muret, dritaret, pasqyrat dhe më shumë. Përdorini ato për të zbukuruar dekorimet e festave, për të krijuar shfaqje magjepsëse ose për t’i dhënë një prekje lozonjare dhomave të fëmijëve dhe dekorit të çerdheve.

Flutura dekorative për festa

Pavarësisht nëse jeni duke planifikuar një festë ditëlindjeje, një pritje martese, një babyshoëer ose ndonjë ngjarje tjetër të veçantë, fluturat tona dekorative janë zbukurimi i përsosur. Modelet e tyre delikate dhe ngjyrat e gjalla do t’i shtojnë një dhunti unike çdo rasti, duke krijuar momente të paharrueshme që do të jenë të dashura për vitet në vijim.

Të krijuara me kujdesin dhe vëmendjen maksimale ndaj detajeve, fluturat tona janë krijuar për t’i bërë ballë provës së kohës. Të bëra nga materiale të qëndrueshme, ato janë rezistente ndaj zbehjes, grisjes dhe dëmtimit, duke siguruar bukuri të qëndrueshme kudo që shfaqen.

Në dyqanin tonë online The Giftery Albania, ne krenohemi që ofrojmë produkte me cilësi të lartë që tejkalojnë pritshmëritë tuaja. Fluturat tona dekorative nuk bëjnë përjashtim. Me modelet e tyre të shkëlqyera, përmasat e gjithanshme dhe mundësitë e pafundme për kreativitet, ato me siguri do të bëhen një shtesë e dashur për koleksionin tuaj të dekoreve.

Porositni sot setin tuaj të fluturave dekorative dhe lëreni imagjinatën të fluturojë!

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Flutura Dekorative (12 copë)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0