Stikera Naruto

Stikera Naruto

500 L

Ka stok

25 stikera të ndryshëm me figura dhe personazhe nga anime Naruto. Shtoni detaje të reja në aksesorët tuaj të preferuar si laptop, ipad apo celular.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Naruto”

Informacion shtesë

Përmasa 60 mm
Materiali

PVC

25 stikera të ndryshëm me figura nga Naruto. I gjithë seti është me të gjithë simbolet karakteristike të animes. Ngjitëset apo etiketat zakonisht janë më të vogla në formë dhe vendosen në pajisje si laptop, shishet e ujit etj Për të ngjitur stikerat në laptop është shumë e thjeshtë. Së pari pastroni pjesën ku do ti ngjisni me alkool, hiqni ngjitësen në pjesën e pasme të stikerit dhe cdo gjë është gati. Mjafton vetëm të zgjidhni pozicionin dhe mënyrën si do ti vendosni. Jemi të sigurt që dhe shokët tuaj do të jenë të lumtur po ti bëni një dhuratë të tillë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Stikera Naruto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0