Stikera Pokemon (25copë)

Stikera Pokemon (25copë)

500 L

Ka stok

Personazhet më të dashur nga Pokemon mund ti bëni tuajat duke patur këtë pako me 25 stikera. Mund ti ngjisni kudo që dëshironi dhe ti jepni sa më shumë ngjyra objektit tuaj të preferuar.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Pokemon”

Informacion shtesë

Përmasa 60 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Stikera Pokemon (25copë)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0