Unazë Argjendi Tree Nymph

Unazë Argjendi Tree Nymph

1,500 L

Vetëm 1 stok

Thuhet se të gjitha nimfat janë femra dhe të gjitha përfaqësojnë aspekte të ndryshme të natyrës, si pemët, përrenjtë, malet dhe livadhet. Vetë nimfat simbolizohen nga këto objekte.

Informacion shtesë

Peshë 1.4 g
Materiali

Argjend

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë Argjendi Tree Nymph”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0