Set Unazash Vintage

Set Unazash Vintage

850 L

Ka stok

Set unazash në stil vintage. “Vintage” është një përkufizim që përdoret zakonisht për t’iu referuar të gjitha stileve të vjetra të veshjeve.

SKU: 10325 Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Set unazash në stil vintage. “Vintage” është një përkufizim që përdoret zakonisht për t’iu referuar të gjitha stileve të vjetra të veshjeve. Një standard i pranuar përgjithësisht i industrisë është që artikujt e bërë nga 25 vjet më parë dhe 100 vjet më parë konsiderohen “të cilësisë së mirë” nëse pasqyrojnë qartë stilet dhe tendencat e epokës që përfaqësojnë.

Këto unaza kanë qenë shumë përdorshme dhe të pëlqyera vite më parë. Por, moda gjithmonë rikthehet dhe ky është trendi më i ri i bizhuterive. Sigurisht që do të jenë plotësues së pamjes suaj plotë stil. Tre modele të ndryshme të cilat mund ti vendosni të gjitha njëherësh ose edhe duke I kombinuar tek e tek me aksesorë të tjerë.

Unaza plastike të cilësisë më të mirë janë që nga fillimi i mesit të viteve 1960 dhe më pas të krijuara me rezinë gjatë viteve 90 . Këto unaza janë në pamje argëtuese dhe lozonjare. Të përshtatshme për tu veshur nga vajzat në çdo kohë.

Ky set është rikthimi i modës së viteve ’90. Mbretëreshat e modës si Dua Lipa dhe Bella Hadid janë ato të cilat e rikthyen këtë trend. Rezinë me ngjyra të ndezura ose unaza plastike të pajisura me stufa, gurë të çmuar, lule dhe të gjitha llojet e simboleve kanë pushtuar rrjetet sociale TikTok dhe Instagram.

Tanimë këto lloje unazash do të mund ti gjeni në dyqanin tonë. Kombinimet e ndryshme ju mbetet juve në dorë që ti bëni.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Unazash Vintage”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0