Varëse The Time Stone

Varëse The Time Stone

950 L

Vetëm 1 stok

Varëse unisex Marvel Doctor Strange. Dizajni është shumë i vecantë dhe unik. Guri jeshil i jep një pamje vërtet interesante. The Time Stone është një dhuratë e përjetshme.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Marvel”

SKU: 10226 Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Varëse unisex Marvel Doctor Strange. Dhuratë e cila do ju nderoj tek çdo fans i marvel duke qënë se guri i vendosur në varëse ka një domethënie shumë të madhe për ta. Guri i Kohës (Time Stone) ishte një nga gjashtë Gurët e Pafundësisë, mbetja e singularitetit që i parapriu universit. Ai kishte aftësinë për të manipuluar kohën, madje edhe në vende “përtej” kohës, siç është Dimensioni i Errët. Ajo ishte e vendosur brenda Syrit të Agamotos nën mbrojtjen e Mjeshtrave të Arteve Mistik, të cilët u betuan për ta mbrojtur atë. Doktor Strange hasi në relike në bibliotekën e Wong dhe e përdori atë për të detyruar një pazar me Dormammu.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Varëse The Time Stone”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0