Byzylyk Black Panther

Byzylyk Black Panther

1,000 L

Vetëm 1 stok

Byzylyk me gur në ngjyrë të zezë dhe i dekoruar me simbolin e Black Panther. Tepër i veçantë si aksesor qoftë për vajza apo djem. Mjafton të jeni fansa të panterës së zezë dhe ju mund të ja bëni si dhuratë vetes.

Informacion shtesë

Materiali

Gurë Natyral

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Byzylyk Black Panther”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0