Vathë Argjendi Luledielli

Vathë Argjendi Luledielli

1,900 L

Vetëm 1 stok

Luledielli ka qenë një simbol i shpresës dhe gëzimit për shekuj me radhë, me petalet e tyre të verdha me diell që simbolizojnë optimizmin dhe lumturinë.

Dhurata simbolike më e bukur që mund ti bëni diellit që ndriçon jetën tuaj.

Informacion shtesë

Peshë 1.75 g
Materiali

Argjend

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Vathë Argjendi Luledielli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0