Vathë Argjendi me Forma Gjeometrike

Vathë Argjendi me Forma Gjeometrike

1,000 L

Ka stok

Set vathësh argjend me forma gjeometrike. 5 forma të ndryshme të cilat japin mundësinë e një sërë kombinimesh. Të gjitha vajzat do të dukeshin bukur me to.

Informacion shtesë

Materiali

Argjend

Format themelore gjeometrike janë kaq të thjeshta në ndërtim, dhe kaq kuptimplotë në hapësirë. Nëse mikesha juaj studion matematikë dhe fizikë këta vathë do të ishin dhurata ideale. Jo vetëm për to por çdo femër që pëlqen të bukurën dhe bizhuteritë do të ishte e lumtur po të merrte një dhuratë të tillë. Set me pesë vathë të ndryshëm argjendi, të vegjël, fin, unik dhe vërtet shumë të bukur. Zgjedhja e dhuratave për festa nuk ka pse të jetë më e vështirë pasi The Giftery ju jep pafund mundësi për të qenë ndryshe dhe të veçantë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Vathë Argjendi me Forma Gjeometrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0