Unazë Vintage

Unazë Vintage

800 L

S’ka stok

Unazë për meshkuj në stil vintazh. E punuar në detaje me gdhendje dhe forma të ndryshme, duke i dhënë një pamje unike.

SKU: 10330 Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Përmasa 63 mm
Materiali

Aliazh Zinku

Unazë për meshkuj në stil vintazh. E punuar në detaje me gdhendje dhe forma të ndryshme, duke i dhënë një pamje unike. Dhuratë ideale për të gjithë personat me një stil guximtar. Kjo unazë bie shumë në sy dhe i përket ta veshi një person që realisht i pëlqejnë bizhutë.

“Vintage” është një përkufizim që përdoret zakonisht për t’iu referuar të gjitha stileve të vjetra të veshjeve. Një standard i pranuar përgjithësisht i industrisë është që artikujt e bërë nga 25 vjet më parë dhe 100 vjet më parë konsiderohen “të cilësisë së mirë” nëse pasqyrojnë qartë stilet dhe tendencat e epokës që përfaqësojnë.

Këto unaza kanë qenë shumë të përdorshme dhe të pëlqyera gjithmonë, sidomos nga ana e atyre djemve që në zhargon ne i quajmë ‘gangstera’. Por, moda gjithmonë rikthehet dhe ky është një lloj bizhuterie që pëlqehet nga të gjithë. Në ditët e sotme të gjithë kanë mundësinë të kenë gjërat që dëshirojnë.

Meshkujt zgjedhin të veshin unaza për të nënkuptuar raste të rëndësishme, përveç atyre të dukshme, si dasmat dhe angazhimet. Përvjetore, ditëlindje, raste përkujtimore –janë vetëm disa nga rastet e tjera që meshkujt mund të vendosin aksesorë të ndryshëm për tu dukur bukur. Por jo vetëm, pasi shumë djem bizhuteritë i kanë pjesë të stilit të tyre të jetesës. Disa për modë e disa të tjerë thjesht për qejf. Mjafton që të ndiheni mirë dhe të bini në sy.

Kjo unazë ka një stil vërtet pompoz që bie direkt në sy. Nëse jeni duke menduar për ti bërë një dhuratë të dashurit tuaj, ky prdukt është një sugjerim yni për ju. Patjetër që zgjedhja juaj do të bëhet duke marrë parasysh karakterin e tij. Jo të gjithë do të guxonin të mbanin veshur një stil të tillë unaze! Prandaj dhe ne ju sfidojmë ta porosisni tani!

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë Vintage”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0