Byzylyk Argjendi Star

Byzylyk Argjendi Star

2,700 L

Vetëm 1 stok

Byzylyk për femra argjend 925. Modeli i byzylykut është tepër fin dhe I bukur. Argjend 925 është një specifikim për bizhuteri të cilat kanë një përmbajtje të lartë të pastër argjendi.

Informacion shtesë

Ngjyra

Argjend

Materiali

Argjend

Byzylyk argjendi për femra. Lloji i materialit quhet Argjend 925, një specifikim për bizhuteri të cilat kanë një përmbajtje të lartë të pastër argjendi. Kjo bizhuteri do ti përshtatej cdo femre, vajze, grua. Dhuratë që do të bënte të buzëqeshte secilën prej tyre.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Byzylyk Argjendi Star”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0