Captain America Action Figure

Ofertë!

Captain America Action Figure

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

Vetëm 1 stok

Ju prezantojmë me këtë figurë të jashtëzakonshme të Serisë Hero Titan Captain America me gjatësi 12 cm!

Ky Hakmarrës patriot është gati të hapë një sulm të madh kundër armiqve të drejtësisë kudo që janë me mburojën e tij të pabesueshme dhe të pathyeshme.

Informacion shtesë

Përmasa 120 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Captain America Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0