Dekorues Iron Man për butonin e ndezjes së makinës

Dekorues Iron Man për butonin e ndezjes së makinës

600 L

Vetëm 1 stok

Cover iron man i cili vendoset mbi butonin e ndezjes së një makine. Aksesor dekorues dhe tepër zbavitës.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Marvel”

SKU: 10227 Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Përmasa 50 × 40 × 30 mm
Materiali

Plastik

Cover iron man i cili vendoset mbi butonin e ndezjes së cdo makine. Lehtësisht për tu vendosur me anë të ngjitëses në pjesën e unazës. Koka e iron man do të jetë një dekor interesant në makinën tuaj. Mjafton ta ngrini sipër dhe jeni gati për aksion. Mos u mendoni shumë gjatë për dhuratën që do ti bëni shokut tuaj tanimë. Jemi të sigurt që ky aksesor iron man do të jetë shumë zbavitës për ju.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Dekorues Iron Man për butonin e ndezjes së makinës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0