Çorape me figura

Çorape me figura

1,200 L

Çorape me një fytyrë qesharake në thembër. Mbron kyçin e këmbës dhe pjesën sipër thembës. Materiali kryesor është pambuku i butë dhe i rehatshëm.

SKU: 10129 Kategori:

Informacion shtesë

Materiali

Pambuk

Ngjyra

E zezë, E bardhë, Blu, Jeshile, Portokalli, Rozë

Corape jo si të gjithë! Stili juaj mund të jetë unik në forma të ndryshme. Mënyra e të veshurit na lë hapësirë për të eksploruar dhe për tu dukur bukur në shumë forma. Të gjithë do të kthenin kokën teksa ju do të mbanit veshur këto corape me figura apo emoji të ndryshëm.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Çorape me figura”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0