Set Lidhëse Llastiku Këpucësh

Set Lidhëse Llastiku Këpucësh

350 L

Prakticiteti që do të të japin këto lidhëse do të bëjnë të duash nga një palë për çdo atlete!!
Vendosni këto lidhëse dhe nuk do të keni më nevojë të lidhni këpucët.

Nëse bleni 3 palë i merrni me çmim 1000 lek!

SKU: 10026 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë, E bardhë, Blu, E kuqe, Gri, Jeshile, Kafe, Lejla, Rozë

Materiali

Llastik

Komoditeti juaj do të mbajë vetëm një emër: lidhëse llastiku me filetim. Vuajtet e lidhjes së atleteve do të marrin fund sapo të bëni tuajat këto sete me lidhëse. Mjafton ti vendosni herën e parë në atletet tuaja dhe nuk keni më nevojë për ti lidhur sa herë që ti vishni. Kjo gjë mundësohet nga lidhja me filetim që bëhet në pjesën fundore.

Këto lidhëse atletesh shiten si set në sasi 3 palë e më lartë. Kombinimet e ngjyrave i keni ju në dorë. Aktualisht kemi gjendje lidhëse këpucësh të bardha, lidhëse këpucësh të zeza, lidhëse këpucësh kafe, lidhëse këpucësh blu, lidhëse këpucësh gri, lidhëse këpucësh lejla, lidhëse këpucësh jeshile, lidhëse këpucësh rozë dhe lidhëse këpucësh të kuqe. Të gjitha ngjyrat janë fantastike dhe shumë të bukura.

Lidhëse atletesh me ngjyra do të mund të gjeni vetëm këtu tek ne. Kombinimet që do të mund të bëni me veshjet tuaja kanë për të qënë shumë të larmishme dhe të shumëllojshme. Nuk janë thjesht lidhëse llastiku por janë lidhëse praktike të cilat të kursejnë kohë dhe mund.

Mbylljet filetike të lidhëseve e bëjnë jashtëzakonisht të lehtë vendosjen dhe heqjen e këpucëve. Asnjë lidhje, asnjë nyje, asnjë lidhëse që zhbëhet. Thjesht bashkoni filetat me njëra tjetrën. Lëvizja e vetme që do ju duhet të bëni është vendosja e llapës së këpucës në vendin e duhur në mënyrë që të ndiheni mirë teksa ecni. Zgjidhje vërtet efektive për këdo, sidomos për ata persona që janë përdorues të rregull të atleteve dhe kanë një stil sportiv.

Lidhjet e rregullta të këpucëve janë të bezdisshme, dhe jo vetëm sepse duhet t’i lidhni/zgjidhni sa herë që i vishni ose i hiqni këpucët. Lidhëset e këpucëve ndoten dhe zhbëhen, gjë që mund të jetë e bezdisshme dhe madje e rrezikshme nëse jeni duke punuar ose duke u ushtruar. Lidhëse me filetim i rregullojnë të gjitha këto, duke ju lejuar të rrëshqitni dhe të dilni lehtësisht nga çdo palë atlete.

Lidhëse të tilla me filetim dhe përdorimi i tyre është i gjithanshëm. E mira e tyre është që shkojnë me të gjitha llojet e këpucëve dhe atleteve. Lidhëse që nuk dalin nga këpuca janë shumë të rëndësishme për ju teksa jeni duke u stërvitur apo duke vrapuar. Lidhëset e llastikut qëndrojnë të puthitura dhe nuk dalin asnjë moment nga këmba. Ato do të kthehen edhe në stilin tuaj të përditshëm dhe e sigurt që do ti mbani veshur me qejf. Lidhëse me ngjyra për të gjitha kombinimet që do të dëshironi të bëni. Lidhëse pa fjongo për sa më shumë prakticitet. Lidhëse pa nyje për më shumë rregull në pamjen tuaj.

PËRFITIMET E LIDHËSEVE ME FILETIM

Hapje e madhe – Materiali i llastikut bën që hapje e atletes te bëhet me lehtësi. Kjo ju jep një hapje të gjerë për të rrëshqitur shpejt dhe lehtë në këpucët tuaja. Nuk ka më shtrëngim në këpucë.

Mbyllja automatike – Fusni këmbën dhe nuk ju duhet të bëni asnjë veprim tjetër. Nuk ka më lidhje, nyje të dyfishtë ose zgjidhje e papritur.

Duar të lira– Me lidhëset e llastikut, dalja nga këpucët është e shpejtë, e lehtë dhe mënyra e duhur për ta bërë këtë. Ndërsa tërhiqni këmbën lart, llastiku tërhiqet duke e bërë më të lehtë daljen e këmbës nga këpuca.

Pa lidhëse të lirshme – Me mbylljet me filetim të lidhëseve shumëngjyrëshe nuk ka më lidhëse për t’u zhbërë, për t’u lidhur dyfish, për t’u ngjitur, për t’u hequr ose për të ngecur në zinxhirë biçikletash.

Një pamje e pastër – Lidhëset tona në fakt i bëjnë këpucët tuaja të duken më mirë. Mbani lidhjet e këpucëve që përputhen me këpucët tuaja, por humbni harqet e çrregullta. Kompanitë e këpucëve nuk shfaqin kurrë harqe në këpucët e tyre sepse duken të shëmtuara. Ne ju jepim atë pamje të pastër të këpucëve me ekran.

Përdorini ato përgjithmonë – Mund të vishni shumë palë këpucë, por përdorni lidhëse llastiku në të gjitha.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Lidhëse Llastiku Këpucësh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0