Fiksues Celulari v2.00

Fiksues Celulari v2.00

1,000 L

Fiksues celulari ose tablet versioni v2.00. Mjafton të ngjitet në pjesën e pasme dhe mund të mbahet lehtësisht në gisht, të vendoset statike mbi tavolinë, si dhe të fiskohet brenda në makinë.

SKU: 10278 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 53 × 13 × 4 mm
Materiali

Metalike, Plastik

Një dorezë e tillë, phone holder është më shumë se një aksesor elegant telefoni. Ky aksesor ju jep mundësinë të bëni foto selfie si profesionist duke e mbajtur vete me gisht apo duke e vendosur mbi një sipërfaqe. Funksioni më i rëndësishem lidhet me vendosjen në makinë dhe të paturit të celularit statik gjatë vozitjes. Mund të jetë një dhuratë interesante që mund të ja bëni rrethit tuaj të miqve ose anëtarëve të familjes.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Fiksues Celulari v2.00”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0