Unazë NFC

Unazë NFC

1,000 L

Ka stok

Unaza NFC jep mundësinë për të kryer një sërë funksionesh të zgjuara dhe teknologjike. Mjafton një lëvizje dore dhe ti mund të kryesh pagesat e tua dhe jo vetëm. Interesante se cfarë mund të bësh me një unazë smart apo jo?

SKU: 10201 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Unaza perfekte për tu përdorur nga të gjithë për shkak të pamjes fine dhe përdorimit praktik në shumë dimensione. Mjafton të lidhet me aplikacion në celularin tuaj dhe keni një shumëllojshmëri zgjedhjesh që mund të bëni. Me anë tëkësaj unaze NFC ju  ndani informacione të ndryshme, listën e kontakteve, opsionin e pagesave etj

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë NFC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0