Dritë Nate 3D

Dritë Nate 3D

1,500 L

Dritë gjumi 3D në disa versione të ndryshme.

SKU: 10059 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 145 × 110 mm
Ngjyra

Dritë e ngrohtë

Drita e gjumit 3D është e përbërë nga dy pjesë të cilat montohen lehtësisht. Format e përzgjedhura si ‘Dreri’ apo ‘Zemrat’ janë në material plastik dhe vendosen në pjesën e poshtme të bazës e cila merr energji nëpërmjet lidhjes me fishë. Dritat janë LED dhe harxhojnë shumë pak energji. Versionet më të fundit të dritës së natës janë Kandili dhe Kitarja.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Dritë Nate 3D”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0