Tastiere Wireless

Tastiere Wireless

2,500 L

Vetëm 1 stok

Tastiere me wireless pa patur nevojën e fishave. Mjafton të bëni lidhjen me kompjuterin tuaj dhe do të keni një përdorim shumë komod.

SKU: 10070 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

Tastierë me prekje dhe pa tela. Mjafton ta lidhni marrësin mikro USB me paisjen që doni dhe jeni gati ta përdorni. I përshtatshëm me Windows, Mac OS, Chrome OS dhe sisteme të tjera. Mund të keni kontroll të TV, Smartphone, Laptop apo Kompjuter. Tastiera është shumë praktike dhe e rehatshme për tu përdorur. Tastet dhe madhësia janë kompakte dhe të lehtë, ideal për përdorim nga divani apo krevati ku po pushoni. Lidhja me wireless nuk ka nevojë për kabëll dhe punon pa problem deri në 10 metra.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastiere Wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0