Adaptor Wireless

Adaptor Wireless

1,000 L

Ka stok

Kartë Rrejti për Wireless.
Ky produkt është shpëtim! Largoni rrëmujat. Mos lini kabllo ose fisha në tokë. Bëni kompjuterin tuaj me Wifi.

SKU: 10028 Kategori: , ,
(1 shqyrtim nga klient)

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

Adaptori i Wireless-it është një paisje që shërben për të mundësuar që çdo paisje elektronike si psh. kompjuter, laptop, android box etj. të ketë munësinë të lidhet me wifi. Normalisht një PC nuk mund të lidhet me internet pa pasur një kabëll LAN, por falë adaptorit tonë ai mund të lidhet me internet-in pa nevojën e një kabëlli. Mjafton të vendosni paisjen në një nga portat USB dhe ajo automatikisht do futet në punë. Gjithashtu nëse laptopit tuaj i është prishur adaptori i wireless-it i integruar ne bord mund të përdorni adaptorin nga dyqani jonë online.

Përveç faktit që mundëson lidhjen e paisjeve të ndryshme me internet nëpërmjet wifi ky produkt ka dhe një rreze më të madhe se antena normale e laptopit. Kështu ju mund të lidheni dhe me internetin e një router-i që ndodhet larg jush. Kjo është një paisje e vogël, por që zgjidh shumë punë në momente shumë kritike dhe do ishte një ide e mirë për ta bërë tuajën.

Një arsye tjetër për të blerë një wireless adaptor është mundësi e eleminimit të kabujve të shumë që duhen për të lidhur paisjet duke eleminuar rrëmujën, papastërtitë dhe aromat e pakëndshme që mund të vijnë si pasojë e kabujve të tepërt.

1 review for Adaptor Wireless

  1. Ana

    Produkt cilesor me nje cmim super. Faleminderit per korrektesine. Mbi nje vit qe e kam blere dhe nuk kam hasur asnjehere problem ne perdorim

Add a review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0