Llambë Led 2-polare për motorra

Llambë Led 2-polare për motorra

1,000 L

Vetëm 1 stok

Llambë Led 2-polare për motorra.

Kanë rreze drite më të gjatë dhe e bëjnë shikimin natën shumë më të lehtë se llambat normale.

SKU: 10302 Kategori:

Informacion shtesë

Llambë Led 2-polare për motorra, aksesori më i ri në rubrikën e automjeteve. Mjafton të keni pak njohuri mbi pajisjet motorrike dhe do ta kuptoni menjëherë vlerën e kësaj llambe. Nuk mund të gjendet kudo kështu që mjafton një klik dhe tani mund të bëhet e juaja.

Drita të gjata dhe të shkurtra për motorr. Llamba është LED dhe ka dritë të bardhë. Shikoni fotot për të kuptuar nëse llamba LED është e përshtatshme me modelin që ka motorri juaj. Dritat LED janë më rezistente se normalet, lëshojnë më shumë dritë dhe nxehen më pak. Kanë rreze drite më të gjatë dhe e bëjnë shikimin natën shumë më të lehtë se llambat normale.

Gifi e shet këtë llambë për një arsye të vetme. Arsyeja është për të ndihmuar motorr-dashës të tjerë që kanë të njëjtin problem si motorristi ynë, mos gjetjen e një llambe LED. Pas mundimeve të shumta nëpër Tiranë, të cilat rezultuan pa sukses, më në fund motorristi vendosi ti besoj Gifi-t (The Giftery Albania).

Mos u lodh shumë por beso dhe ti tek Gifi! Misioni ynë është të ndihmojmë klientët tanë me çdo gjë që ato kanë nevojë. Ju na thoni për produktin që ju nevojitet dhe së shpejti do e shikoni në dyqanin tonë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Llambë Led 2-polare për motorra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0