Altoparlant me Bluetooth dhe Llambë me ngjyra

Altoparlant me Bluetooth dhe Llambë me ngjyra

2,000 L

Vetëm 1 stok

Këtë llambë mund ta kontrolloni lehtësisht me pult ndërkohë që relaksoheni nën ngjyra duke dëgjuar muzikë.
Llamba RGB kontrollohet me pult. Lidhet me cdo pajisje që mund të ketë bluetooth ku mund të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Në të shfaqen edhe ngjyra të ndryshme të cilat e bëjnë ambjentin të vecantë.

Informacion shtesë

Përmasa 135 × 95 mm
Ngjyra

Me shumë Ngjyra

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Altoparlant me Bluetooth dhe Llambë me ngjyra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0