Dritë Nate e Krikueshme “My Heart”

Dritë Nate e Krikueshme “My Heart”

1,800 L

S’ka stok

Dritë nate e karikueshme “My Heart”. Dhurata ideale për të dashurit e zemrës ose idealja për veten!!

SKU: 10021 Kategori: , ,

Informacion shtesë

1. Me bateri të karikueshme me anë të një fishi ,qëndron e karikuar për 6 orë me dritë të plot,10 orë me dritë të mesme dhe 34 orë me dritë të ulët.
2. Me 3 nivele të ndryshme drite (e lart,e mesme dhe e ulët)
3. Fikje dhe ndezje me prekje

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Dritë Nate e Krikueshme “My Heart””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0