Drita Dekorative për Fotografi

Ofertë!

Drita Dekorative për Fotografi

900 L1,000 L

Zbukurime për dhomën e fëmijës. Foto të varura në mur me kapse. Suprizë me fotografi për ditelindje. Dhuratë dedikuese për ditëlindje.

SKU: 10122 Kategori: , ,

Informacion shtesë

Ngjyra

E bardhë

Varg dritash me kapse për në mur. Me anë të kapseve mund të rendisësh foto të ndryshme njëra pas tjetrës. Dekor personal apo festa, kapset e fotove me drita kanë efekt magjik. Mblidh të gjitha kujtimet dhe shikoj aty cdoherë. Detajet e vogla bëjnë gjithmonë diferencën.

Kapse per fotot me drita, perfekte per festa, ditëlindje.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Drita Dekorative për Fotografi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0