Kuti Muzike Piratët e Karaibeve

Kuti Muzike Piratët e Karaibeve

1,200 L

Kuti muzike me kolonën zanore të filmit “Piratët e Karaibeve”. Çdo fans i Piratëve do donte të kishte një dhuratë të tillë.

Informacion shtesë

Përmasa 65 × 50 × 40 mm
Materiali

Dru

Ngjyra

E zezë, Kafe

Muzika: Hans Zimmer -Davy Jone’s Theme

Kuti muzike me kolonën zanore të filmit “Piratët e Karaibeve”. Seriali Pirates of the Caribbean është një seri filmash të bazuar në atraksionin origjinal të Disneyland Pirates of the Caribbean. Çdo fans i Piratëve do donte të kishte një dhuratë të tillë, për më tepër vajzat admiruese të Jack Sparrow.

Jack Sparrow është një emër i dëgjuar në breza të ndryshëm. I madh dhe i vogël e njohin atë pasi është një  personazh i dashur i të gjitha kohërave. Për të gjithë ata persona që e pëlqejnë shumë këtë film ne ju sugjerojmë disa produkte për dhuratë. Kuti muzike druri e personalizuar me Piratët e karaibeve. Kutitë e muzikës janë punime dore të punuara me shumë kujdes. Kuti muzike me Jack Sparrow do të thotë që personazhi i tij është i skalitur në dru dhe përmban tinguj muzikor të filmit.

Muzika e Piratët e Karaibeve luhet në momentin që ju lëvizni mekanizmin rrotullues. Ky është një çast tepër i veçantë ku kjo dhuratë të shijon akoma më shumë. Dhuratë që përcjell emocione. Produkt i personalizuar i cili lidhet ngushtë me interesat që ka një person. Mendimi juaj do të vlerësohet shumë kur ju të mendoni përtej zgjedhjes thjesht të një dhuratë të bukur.

Piratët e Karaibeve është një ekskluzivitet i Disney media që përfshin një seri filmash, dhe novela spin-off, si dhe një numër të lojrave të lidhura me video dhe publikime të tjera të mediave. Franchise e ka origjinën me udhëtimin e parkut me të njëjtin emër, i cili u hap në Disneyland në vitin 1967 dhe ishte një nga xhirot e fundit disneyland të mbikëqyrur nga Walt Disney.

Pirates of the Caribbean u bë një ekskluzivitet mediash në vitet 2000 me lëshimin e Mallkimit të Perlës së Zezë në vitin 2003; u pasua nga katër vazhdime.  Filmat e krijuar nga Ted Elliott dhe Terry Rossio kanë fituar mbi 4.5 miliardë dollarë në mbarë botën deri në vitin 2019, duke e vënë franchisen e filmit në vendin e 14-të në listën e ekskluziviteteve dhe serialeve filmike më fitimprurëse të të gjitha kohërave. Udhëtimi mund të gjendet në pesë vendpushime të parkut Disney.

Nëse jeni në kërkim të një dhuratë me Xhek Sparrou ne ju sugjerojmë këto kuti muzike. Mund ti gjeni në disa modele dhe ngjyra. Dhuratë ditëlindje për fëmijë me piratët e karaibëve apo dhuratë për të rritur, varet se për çfarë po kërkoni ju. Ide dhurate me piratë është një nga të preferuarit e çdo fëmije.

Kapiteni Jack Sparrow është një personazh kaq i veçantë, sa është e vështirë të mos e duash. Pesë filma janë lëshuar tashmë në ekskluzivitet fantazie të filmit swashbuckler, e cila ndjek historinë e kapitenit Jack duke luftuar piratët e mallkuar. Dhe filmat janë bërë jashtëzakonisht popullorë që kur filmi i parë, Dead Man’s Chest, u shfaq në vitin 2006, duke sjellë një bankë të madhe: ata kanë mbledhur një total prej 4.5 miliardë dollarë në të gjithë botën në arkë.

Filmi i fundit në franchise, Dead Men Tell No Tales, u lëshua në vitin 2017, dhe ka thashetheme për një film të gjashtë në vepra, edhe pse thuhet se është ende në zhvillim. Ndërsa tifozët presin kthimin e kapitenit Xhek, ata mund të mbledhin disa dhurata të mëdha për të përkujtuar filmat dhe personazhet që duan.

Jack Sparrow music box është një produkt argëtues që mund të përdoret fare mirë edhe si një aksesor dekorues. I shtoni koleksionit tuaj edhe një produkt tjetër nga karaibet. Aksesor të tillë nuk janë të bukur vetëm për ju por edhe për pjesën tjetër që ka mundësi ti shohi të vendosur në këndin tuaj të preferuar të dhomës. Nxitoni të porosisni modelin tuaj të preferuar.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Piratët e Karaibeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0