Naruto Forehead Protector

Naruto Forehead Protector

600 L

Rreth me simbolin e Naruto i cili vendoset në kokë. Aksesor argëtues për çdo fans që pëlqen personazhin. Llastiku është në ngjyrë të zezë dhe tepër elastik duke bërë të mundur në këtë mënyrë përshtatjen në madhësi të ndryshme.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Naruto”

Informacion shtesë

Materiali

Metalike

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Naruto Forehead Protector”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0