Hartë Gërvishtëse

Ofertë!

Hartë Gërvishtëse

1,000 L1,500 L

Të apasionuarit pas udhëtimeve duhet patjetër ta kenë një hartë të tillë!
Hartë e botës ku cdo shtet mund të gërvishtet dhe shfaq një ngjyrë tjetër. Dhuratë perfekte për një mikun ose mikeshën tuaj që pëlqen udhëtimet.

SKU: 10038 Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa N/A
Materiali

Letër Karton

Gërvisht dhe zbulo!  Cilat vende ke vizituar deri më sot?

Ka kaq shumë shtete të cilat mund të vizitosh dhe një hartë e tillë të jep mundësinë të eksplorosh dhe të planfikosh udhëtimin e radhës. Kjo hartë gërvishtëse është dhurata ideale për njerëzit që pëlqejnë të udhëtojnë. Veçantia e kësaj harte është që ti mund të gërvishtësh sipërfaqen e një shteti duke u shndërruar më pas në një ngjyrë tjetër. Në këtë mënyrë të gjitha shtetet e vizituara do të kenë ngjyra të ndryshme ndërkohë që shumë vende të tjera do të jenë duke pritur për tu vizituar.

Ky poster i bukur i hartës së botës me gërvishtje do t’ju kujtojë të gjitha vendet e mahnitshme që keni qenë! Me më shumë se 1000 qytete dhe vende, përdorni një monedhë për të shënuar ato vende që keni vizituar. Harta gërvishtëse jo vetëm do të jetë funksionale por do të  duket kaq e mrekullueshme e varur në një mur ku mysafirët do mund të shohin të gjitha udhëtimet tuaja.

Harta e botës gërvishtëse është e përkryer si dhuratë për çdo rast dhe do t’i bëjë përshtypje të gjithë familjes. Në fund të fundit, sa emocionuese është të mbledhësh të gjithë familjen për të gërvishtur vendin që keni vizituar dhe të mendoni se ku dëshironi të shkoni herën tjetër.

Është gjithashtu një dhuratë e shkëlqyer dhe unike për persona që udhëtojnë shpesh. Plus, çdo hartë vjen në një tub dhuratash elegant, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për mbështjelljen. Është një dhuratë perfekte e garantuar si për dhuratë martese, dhuratë për përvjetor, dhuratë për ditëlindje apo si dhuratë për Vitin e Ri.

Ose mund t’i dhuroni vetes hartën gërvishtëse dhe të shtoni pak fat në jetën tuaj!

Hartat paraqesin informacione rreth botës në një mënyrë të thjeshtë dhe vizuale. Ata mësojnë për botën duke treguar madhësitë dhe format e vendeve, vendndodhjen e veçorive dhe distancat midis vendeve. Hartat mund të tregojnë shpërndarjet e gjërave mbi Tokë, të tilla si modelet e vendbanimeve.

Pse harta e botës gërvishtëse është dhurata ideale?

  • Mbi 1000 qytete dhe vende për të shënuar.
  • Tub dhuratash elegant.
  • Produkt me cilësi të lartë.
  • Dhuratë unike.

Hartat e gërvishtjeve janë harta, të mbuluara me një shtresë të sipërme me fletë ari me gërvishtje, të krijuara për ju që të gërvishtni vendet që i keni vizituar. Harta vjen në formën e një posteri të cilin mund ta vendosni në mur. Do të jëtë një dekor shumë i bukur për ambjentin tuaj dhe akoma më tepër interesant. Sidomos kur të keni gërvishtur disa vende do të bien akoma më shumë në sy ngjyrat e larmishme. E sigurt që do të tërheqi vemëndjen për këdo dhe do të jenë kurioz të pyesin.

Harta gërvishtëse e botës mund të vendoset në ambjentet e shtëpisë dhe zyrës. Në çdo rast do të dukej njësoj bukur dhe e veçantë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Hartë Gërvishtëse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0