Mini Koleksion Pokemon Go (20 copë)

Mini Koleksion Pokemon Go (20 copë)

1,400 L

Ka stok

20 copë pokemon janë më mirë se 1, prandaj dhe Gifi ju ka sjell këtë mini koleksion pokemon go e cila ka kaq shume personazhe dhe ngjyra.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Pokemon”

Informacion shtesë

Përmasa 30 mm
Materiali

Rezin

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Koleksion Pokemon Go (20 copë)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0