Set Loje Inteligjence Japoneze

Set Loje Inteligjence Japoneze

1,000 L

Vetëm 1 stok

Loje inteligjence Japoneze. Sfidoni veten dhe ata afër jush!

A mundeni t’i ndani të dy pjesët nga njëra tjetra pa përdorur forcë? Këtu të hyn në punë truri! është akoma më e vështirë t’i kthesh në pozicionin fillestar. Provoni durimin tuaj.

SKU: 10019 Kategori: ,

Informacion shtesë

Materiali

Stainless steel

Lojërat inteligjente janë një mënyrë e mirë për të nxitur zhvillimin tuaj në mendimin kritik. Dhuratë ideale dhe me nje vlerë të lartë për fëmijë, adoleshentë dhe të rritur. Inteligjenca e lojës është aftësia për të përdorur njohuritë në mënyrë selektive si dhe për të përdorur informacionin kritik përpara dhe kur ndodhin ngjarjet, për të marrë vendime të shpejta dhe efektive.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Loje Inteligjence Japoneze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0