Poster Kanavace AOT Colossal

Poster Kanavace AOT Colossal

1,000 L

Vetëm 1 stok

Poster dekorues kanavace me personazhin e AOT Colossal. Për ty që shikon anime kemi posterat më të vecantë. Bëja dhuratë vetes ose dikujt tjetër!

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Attack on Titan”

Informacion shtesë

Përmasa 300 × 420 mm
Materiali

Kanavacë

Poster dekorues kanavace me personazhin e AOT Colossal. Titani kolosal, si të gjithë Nëntë Titanët, u soll në botë pas vdekjes së Ymir Fritz. Në 1700 vitet pas vdekjes së saj, Titani Kolosal u mbajt në zotërim të një ose disa prej shtëpive ndërluftuese Eldiane që i nënshtroheshin Titanit Themelues. Titan Kolosal është një nga Nëntë Titanët dhe shërben si antagonisti kryesor i tre sezoneve të para të serialit Sulm ndaj Titanit. Ky Titan shquhet për madhësinë e tij masive dhe kontrollin e konsiderueshëm mbi avullin e emetuar nga trupi i tij Titan, së bashku me kontrollin e përdoruesit mbi fuqinë e shpërthimit të lëshuar nga transformimi i tij. Aktualisht është në pronësi të Armin Arlelt. Titani kolosal u shfaq për herë të parë në vitin 845 gjatë rënies së Wall Maria dhe më vonë u rishfaq në 850 në distriktin Trost.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Kanavace AOT Colossal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0