Poster Kanavace Black Goku

Poster Kanavace Black Goku

1,300 L

S’ka stok

Poster dekorues kanavace me personazhin e Black Goku. Dhoma juaj duhet të jetë e mbushur me postera të ndryshëm me idhujt tuaj apo personazhet e preferuar. Dekor për tu vendosur në mur.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Dragon Ball”

Informacion shtesë

Përmasa 300 × 400 mm
Materiali

Kanavacë

Goku Black është antagonisti kryesor i sagës “Future” Trunks të Dragon Ball Super. Ai është një qenie misterioze por e ligë që ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me Gokun dhe jo vetëm që ka shkaktuar apokalipsin e dytë të Tokës në afatin kohor të Future Trunks, por ka fshirë me sukses multiversin e gjithë jetës. Identiteti i tij i vërtetë është Zamasu. Ai është një ish nxënës i North Kai dhe Suprem Kai që i shërben ish-mjeshtrit të tij Gowasu. Të gjithë fansat që duan të mësojnë për Black Goku mund të shikojnë në faqen Dragon Ball Wiki për të parë çdo informacin rreth tij. Në ambjentin tuaj të preferuar tanimë mund të vendosni një poster me Black Goku. Do ju pëlqente si dhuratë?

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Kanavace Black Goku”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0