Poster Kanavace One Piece

Poster Kanavace One Piece

1,300 L

Poster dekorues kanavace me personazhet e One Piece. Personazhet e Luffy, Ace, Sabo apo Shanks të paraqitura në një poster i cili do ti japi ambjentit tuaj një pamje të re. Miku/ja juaj që shikon cdo anime do e donte shumë një dhuratë të tillë.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “One Piece”

Informacion shtesë

Përmasa 300 × 400 mm
Materiali

Kanavacë

One Piece është një seri manga japoneze e shkruar dhe ilustruar nga Eiichiro Oda. Është serializuar në revistën shōnen manga të Shueisha weekly Shōnen Jump që nga korriku 1997. Seriali One Piece është një nga anime-t më të ndjekura dhe në ditët e sotme. Ne ju sjellim nje Poster Kanavace One Piece vetëm me një klikim.

Shanks – “Red-Haired” Shanks i njohur zakonisht si “Flokë  Kuqi” (Red Hair), është shefi i Piratëve “Red Hair” dhe një nga Katër Perandorët që sundojnë mbi Botën e Re. Shanks është një ish-anëtar i grupit legjendar Roger Pirates, i vetmi grup piratësh që pushtoi me sukses Grand Line, duke filluar karrierën e tij pirate në grupin e përmendur si nxënës së bashku me Buggy përpara se të formonte ekipin e tij pas vdekjes së Gol D. Roger.

Luffy – Monkey D. Luffy, i njohur gjithashtu si “Straw Hat Luffy” dhe zakonisht si “Straw Hat”, është protagonisti kryesor i mangës dhe animes, One Piece. Ai është themeluesi dhe kapiteni i Piratëve gjithnjë e më famëkeq dhe të fuqishëm Straw Hat, si dhe një nga luftëtarët kryesorë të saj. Ëndrra e tij e përjetshme është të bëhet Mbreti i Piratëve duke gjetur thesarin legjendar të lënë pas nga i ndjeri Gol D. Roger. Ai beson se të jesh Mbreti i Piratëve do të thotë të kesh më shumë liri në botë.

Ace – Portgas D. Ace, i lindur si Gol D. Ace dhe i mbiquajtur “Fire Fist” Ace, ishte vëllai më i madh i betuar i Luffy dhe Sabo, dhe djali biologjik i Mbretit të ndjerë të Piratëve, Gol D. Roger dhe Portgas D. Rouge. Ace u adoptua nga Monkey D. Garp, siç ishte kërkuar nga Roger përpara ekzekutimit të tij. Ace ishte komandanti i divizionit të 2-të të Piratëve Whitebeard dhe dikur kapiten i Pirates Spade.

Sabo – Sabo është shefi i shtabit të Ushtrisë Revolucionare, i njohur si numri 2 i të gjithë organizatës, i tejkaluar vetëm nga Komandanti Suprem Monkey D. Dragon. Ai është gjithashtu vëllai i betuar i piratëve famëkeq Monkey D. Luffy dhe të ndjerit Portgas D. Ace.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Kanavace One Piece”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0