Poster Kanavace One Punch

Poster Kanavace One Punch

1,000 L

Vetëm 1 stok

Poster dekorues kanavace me personazhin e One Punch. Dekor për tu vendosur në mur në ambjentin tuaj të preferuar ose si një dhuratë për një shok që mendon se është i fortë sa Saitama.

Informacion shtesë

Përmasa 300 × 420 mm
Materiali

Kanavacë

Poster dekorues kanavace me personazhin e one punch. Nëse njihni një fans të tij bëjeni menjëherë pjesë të The giftery albania. One-Punch Man është një ekskluzivitet superhero japonez i krijuar nga artisti ONE. Tregon historinë e Saitama, një superhero që mund të mposhtë çdo kundërshtar me një grusht të vetëm, por kërkon të gjejë një kundërshtar të denjë pasi mërzitet nga mungesa e sfidës për shkak të forcës së tij dërrmuese. Këto postera janë një dekor interesant për tu vendosur në dhomën tuaj.

Saitama është protagonisti kryesor i serialit dhe titullar One-Punch Man. Ai është qenia më e fuqishme që ekziston në serial. Saitama përballet me një krizë ekzistenciale të vetë-imponuar, pasi ai tani është shumë i fuqishëm për të fituar ndonjë emocion nga beteja. Fillimisht vetëm një hero për argëtim, Saitama më vonë regjistrohet të jetë një hero profesionist për Shoqatën Hero, pasi kuptoi se askush nuk e njeh atë si hero dhe mbron shtëpinë e tij në Z-City nga përbindëshat, zuzarët dhe kërcënimet e tjera. Nën Shoqatën Hero, atij i është caktuar emri i heroit Caped Baldy dhe aktualisht është në gradën 7 të klasës B.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Kanavace One Punch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0