Poster Koleksion Armësh

Poster Koleksion Armësh

750 L

Vetëm 1 stok

Poster vizual i koleksionit të armëve të ndryshme

SKU: 10173 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm
Materiali

Letër Karton

Në këtë poster mund të gjeni armë nga më të ndryshmet dhe emërtimet e tyre. Një koleksion i pafundëm armësh për të gjithë të apasionuarit e tyre. Shumë e përshtatshme për tu vendosur në cdo ambjent.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Koleksion Armësh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0