Poster Instrumenta Muzikore

Poster Instrumenta Muzikore

750 L

Ka stok

Instrumenta Muzikore të grupeve dhe modeleve të ndryshme

SKU: 10147 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 505 × 350 mm
Materiali

Letër Karton

Në këtë poster mund të gjeni instrumenta muzikore nga më të ndryshmit dhe emërtimet e tyre. Do të zbuloni dhe instrumenta që nuk i keni parë ndonjëherë. Instrumentat muzikore janë të grupuar sipas kategorive përkatëse. Dizajn shumë i bukur për tu pasur në ambientet e shtëpisë, zyrës apo lokalit tuaj.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Instrumenta Muzikore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0