Poster No Smoking

Poster No Smoking

750 L

Vetëm 1 stok

Poster demostrues “Ndalohet pirja e duhanit”

SKU: 10144 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 505 × 350 mm
Materiali

Letër Karton

Poster me përmasa relativisht të mëdha për tu vendosur në ambjente në të cilat nuk lejohet konsumi I duhanit. Vendosni një poster që nuk lejohet duhani dhe njerzit do vazhdojnë të pijnë duhan 😅🤣

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster No Smoking”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0