Stikera DC Comics

Stikera DC Comics

500 L

Vetëm 1 stok

25 stikera të ndryshëm me figura nga DC Comics. I gjithë seti ka personazhet tuaj më të pëlqyer dhe simbolet e tyre përkatëse. Dekoruese për në laptop por edhe në sipërfaqe të tjera ku mund të ngjiten.

SKU: 10275 Kategori: , , , Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Ngjitëset apo etiketat zakonisht janë më të vogla në formë dhe vendosen në pajisje si laptop, shishet e ujit etj Për të ngjitur stikerat në laptop është shumë e thjeshtë. Së pari pastroni pjesën ku do ti ngjisni me alkool, hiqni letrën në pjesën e pasme të stikerit dhe çdo gjë është gati. Mjafton vetëm të zgjidhni pozicionin dhe mënyrën si do ti vendosni. Jemi të sigurt që dhe shokët tuaj do të jenë të lumtur po ti bëni një dhuratë të tillë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Stikera DC Comics”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0