Unazë Argjendi ADN

Unazë Argjendi ADN

1,500 L

Vetëm 1 stok

AND-ja, është materiali trashëgues tek njerëzit dhe pothuajse në të gjithë organizmat e tjerë. Kjo unazë do të jetë dhurata më kuptimplotë që do ti bëni të dashurve tuaj të zemrës.

Informacion shtesë

Peshë 1.7 g
Materiali

Argjend

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë Argjendi ADN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0