Unazë Fish

Unazë Fish

750 L

Ka stok

Unazë në formë peshku e punuar detajisht dhe me një kombinim ngjyrash në mënyrë perfekte do të jetë aksesori që do të bjeri direkt në sy teksa do ta mbani veshur.

SKU: 10431 Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë Fish”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0