Set Unazash Princess (sapphire+ruby)

Set Unazash Princess (sapphire+ruby)

1,200 L

Vetëm 1 stok

Set unazash me gur sapphire dhe ruby.

SKU: 10084 Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Përmasa 61 mm
Ngjyra

Blu, E kuqe

Set unazash ‘Princess’ në ngjyrë të kuqe dhe blu. Unaza në ngjyrë blu simbolizon sapphire ndërsa ajo në ngjyrë të kuqe ruby,guri është zirkon. Seti quhet princesh për shkak të përdorimit të këtyre unazave nga familja mbretërore.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Unazash Princess (sapphire+ruby)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0