Varëse Chrome Dino

Varëse Chrome Dino

1,000 L

Vetëm 1 stok

Lojë e zhbllokuar offline e Google Chrome për dinosaurin T-rex që vrapon nëpër shkretëtirë, duke kërcyer mbi kaktus dhe duke shmangur pterodaktilët.

Besoj që të gjithë e njohim këtë personazh dhe do të ishte bukur të kishim këtë varëse chrome dino.

SKU: 10430 Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Materiali

Stainless steel

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Varëse Chrome Dino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0