Dritë nate portative

Dritë nate portative

1,000 L

Vetëm 1 stok

Llambë në formë neoni me kapse

SKU: 10133 Kategori: ,

Informacion shtesë

Peshë 88 g
Përmasa 175 mm
Ngjyra

E bardhë

Materiali

Alumin, Plastik

Llambë në formë neoni praktike për tu vendosur kudo me anë të kapëses që ajo ka. Vjen e shoqëruar me një kabëll usb që mund të lidhet me laptopin, poëerbank, kokën e karikuesit të celularit etj. E pajisur me çelës me anë të së cilës kontrollon fikjen dhe ndezjen e dritës. Pjesa portative e cila bën të mundur levizjen sipas dëshirës ka një material të tillë i cili lehtëson punë në cdo pozicion që ju dëshironi.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Dritë nate portative”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0