Freskore për Celular

Freskore për Celular

400 L

Mini freskore për celularin tuaj për përdorim vetjak. Vendoseni në portën e karikimit të celularit tuaj dhe freskohuni gjatë ditëve të nxehta.

SKU: 10039 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 40 × 90 × 15 mm
Ngjyra

E zezë, E bardhë

Materiali

TPE (përbërje plastike dhe gome)

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Freskore për Celular”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0