Kufje me Bluetooth QCY QS2

Ofertë!

Kufje me Bluetooth QCY QS2

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

S’ka stok

Versioni i kufjeve wireless QCY me më shumë bateri dhe me kualitet më te lartë

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

  • Tingull shume i qarte edhe i paster.
  • Per Android edhe iOS.
  • Material silikoni shume i qendrueshem.
  • Me mikrofon te integruar i cili ben qe zeri te vije i kthjellet.
  • Kryeni pafund telefonata dhe degjoni muziken tuaj te preferuar.
  • Kontroll i audios me prekje.
  • Bluetooth 5.0 per sinkronizim te shpejte
  • Kufje perfekte per t’u marre ne levizje dhe te perdorni celularin pa qene nevoja ta prekni ate.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje me Bluetooth QCY QS2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0