Antenë Dhome për Tv

Antenë Dhome për Tv

1,000 L1,800 L

Produktet praktike janë qëllim i yni kryesor. Shumë elegante, moderne dhe nuk zë fare hapsirë.

Përdorimi:
– Lidh fishën me TV
– Hiq mbrojtësen e ngjitësit (shtresa me ngjyrë të kuqe).
– Ngjite antenën në mur, xham apo kudo të jetë e përshtatshme për ju.
– Bëj kontroll automatik në TV

SKU: 10037 Kategori: , ,

Informacion shtesë

Përmasa 220 × 130 mm
Ngjyra

E zezë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Antenë Dhome për Tv”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0