Kuti Muzike The Simpsons

Kuti Muzike The Simpsons

1,200 L

Vetëm 1 stok

Kuti muzike e personalizuar me imazhin dhe tingujt nga “The Simpsons”

Informacion shtesë

Përmasa 64 × 50 × 40 mm
Ngjyra

Kafe

Materiali

Dru

Kuti druri e personalizuar me imazhin dhe tingujt muzikor të familjes së madhe “The Simpsons”. Nëse nuk keni patur më parë një ide dhurate me familjen Simpsons tani mund të zgjidhni një kuti muzike. Krijuar nga karikaturisti Matt Groening, The Simpsons filloi në 1987 si një film vizatimor i shkurtër në Tracey Ullman Shoë, një program varieteti në Fox Broadcasting Company. I zgjeruar në gjysmë ore, ai debutoi si speciale për Krishtlindje më 17 dhjetor 1989 dhe më pas filloi të transmetohej rregullisht në janar 1990.

E gjithë familja Simpsons është shumë e dashur nga të gjithë e sidomos nga fëmijët. Imagjinoni sa të lumtur do të ndihen ata nëse ju do ti bëni një dhuratë të tillë. Kjo kuti druri është e skalitur me imazhin e personazheve dhe titullin e filmit vizatimor. Një dhuratë e vogël por shumë e bukur. Më e rëndësishme është muzika që do të luhet pasi ju të lëvzini mekanizmin përkatës. Janë ndjesi unike që përcillen nëpërmjet një dhurate. Dhuro emocion duke dhuruar një kuti muzike.

Personazhet kryesore janë familja Simpson, të cilët jetojnë në një qytet imagjinar të “Amerikës së Mesme” të Springfield. Homeri, babai, punon si inspektor sigurie në Centralin Bërthamor të Springfield, një pozicion në kundërshtim me personalitetin e tij të pakujdesshëm dhe të çuditshëm. Ai është i martuar me Marge Bouvier, një amvise dhe nënë stereotipe amerikane. Ata kanë tre fëmijë: Bart, një ngatërrestar dhe shakaxhi dhjetë vjeçar; Lisa, një aktiviste tetëvjeçare e parakohshme; dhe Megi, foshnja e familjes që flet rrallë, por komunikon duke thithur biberonin. Megjithëse familja është jofunksionale, shumë episode shqyrtojnë marrëdhëniet dhe lidhjet e tyre me njëri-tjetrin dhe shpesh tregohet se kujdesen për njëri-tjetrin. Babai i Homerit, Grampa Simpson jeton në shtëpinë e të moshuarve në Springfield pasi Homeri e detyroi të atin të shiste shtëpinë e tij në mënyrë që familja e tij të mund të blinte të tyren. Grampa Simpson ka pasur role kryesore në disa episode.

Kjo histori është shumë e njohur për ju që e keni ndjekur filmin e nëse jeni një fans i Simpsons ju duhet patjetër ta blini këtë kuti muzike. Dhurata perfekte për një fans të Simpsons sepse do të jetë një kujtim i përhershëm. Këtë produkt me Simpsons ju mund ta vendosni si aksesor dekorues të cilin mund ta merrni herë pas here për të luajtur muzikën. Gjithmonë do të keni emocione të bukura kur ta shikoni e sidomos kur të kujtoni momentin që keni marrë dhuratën. Emocionet e një dhurate janë të ndryshme për persona të ndryshëm por e përbashkëta është që mbeten të veçanta dhe të pazëvendësueshme.

The Simpsons music box nuk është thjesht një dhuratë por është një vepër arti. E punuar deri në detajet më të vogla ajo përçon të gjithë mesazhin e filmit. Aksesor i personalizuar me The Simpsons. Nëse aktualisht po kërkon dhurata me The Simpsons për fëmijë, je në vendin e duhur. Fëmijët tuaj do të argëtohen shumë me një produkt të tillë.

Në fakt, dhënia e dhuratave është vërejtur të jetë një pjesë e rëndësishme e ndërveprimit njerëzor. Me pak fjalë, mund të thuash madje se akti i dhënies dhe marrjes së dhuratave mund t’i ndihmojë njerëzit të krijojnë një lidhje më të fortë emocionale me njerëzit që ata kujdesen ose duan të afrohen. Pra, nëse e gjeni veten që dëshironi të afroheni me dikë ose nëse jeni në një humor veçanërisht të dhuruar ju mund të gjeni në çdo moment një arsye se pse duhet t’i bëni dikujt një dhuratë që nuk përfshin pushime ose raste të tjera të veçanta të rëndësishme. Dhurata të lira me një vlerë emocionale shumë të lart. Bli lirë por zgjuar! Gifi është një dyqan online që ju ofron shumë mundësi të tilla.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike The Simpsons”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0