Pickle Rick

Pickle Rick

900 L

S’ka stok

Pickle Rick, një produkt nga Rick and Morty comics.
Në këtë formë, pjesët e vetme funksionale të trupit të Rick janë truri, veshët, sytë dhe goja e tij. Në të gjitha aspektet e tjera, ai u bë një turshi i zakonshëm.

Informacion shtesë

Përmasa 200 mm
Materiali

Pambuk

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Pickle Rick”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0