Poster Kanavace AOT Mikasa

Poster Kanavace AOT Mikasa

1,300 L

Vetëm 1 stok

Poster dekorues Kanavace me personazhin e AOT Mikasa. Nëse ti je një fans i animes Attack on Titan ky poster meriton të jetë në dhomën tënde. Përmasat janë 30x42cm, ideale për tu vendosur në mur.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Attack on Titan”

Informacion shtesë

Përmasa 300 × 420 mm
Materiali

Kanavacë

Poster-i i kanavacës me personazhin e AOT (Mikasën) është një ide e shkëlqyer dhurate për këdo që ka ndjekur anime-n Attack on Titan. Mikasa është një nga personazhet më të pëlqyer dhe me një rëndësi shumë të madhe në zhvillimin e anime-s.

Mikasa Ackerman është një nga dy deuteragonistët e serialit, së bashku me Armin Arlert. Pasi prindërit e saj u vranë nga trafikantët e qenieve njerëzore, Mikasa u shpëtua nga Eren Yeager dhe jetoi me të dhe prindërit e tij, Grisha dhe Carla, përpara rënies së Wall Maria. Ajo është pasardhësja e fundit e klanit Shogun që qëndroi në ishullin Paradis, në këtë mënyrë e lidhur me familjen Azumabito, dhe mban pushtet të rëndësishëm politik në Hizuru.

Megjithëse dëshiron vetëm të jetojë një jetë paqësore, Mikasa hyri në ushtri – ku ajo konsiderohet ushtarja më e mirë në mesin e Korpusit të Stërvitjes 104. Më vonë ajo regjistrohet në Trupat e Sondazhit për të ndjekur dhe mbrojtur Eren, duke u bërë një nga pasuritë e saj më të mëdha. Aktualisht ajo shërben si oficere në Korpus.

“Kjo është një botë mizore. E megjithatë…aq e bukur…” – Pikëpamja personale e Mikasës për botën

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Kanavace AOT Mikasa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0