Poster Kanavace Set – Dragon Ball (5 copë)

Ofertë!

Poster Kanavace Set – Dragon Ball (5 copë)

Çmimi origjinal qe: 4,000 L.Çmimi i tanishëm është: 3,000 L.

Vetëm 1 stok

Poster dekorues Kanavace në set. Pesë postera të ndryshëm nga Dragon Ball, secila me një super kuptim me përmasa 30x40cm, 30x60cm, 30x80cm. Ju mbetet vetëm të mendoni se ku do ti vendosni.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Dragon Ball”

Informacion shtesë

Përmasa 300 × 800 mm
Materiali

Kanavacë

Në dyqanin tonë të dhuratave ka ardhur një kombinim unik posterash. Kjo është një ide dhurate për këdo pasni nuk ka njeri që nuk e njeh Goku-n.

Dragon Ball është një ekskluzivitet mediatik i njohur ndërkombëtarisht. Ai përbëhet kryesisht nga një seri manga e krijuar nga Akira Toriyama, pesë seri anime (Dragon Ball, Z, GT, Super dhe Heroes), njëzet filma anime, shtatë speciale anime, tre filma live-action, pesë OVA anime, katër kryqëzime anime, dy PSA anime dhe një ripërtëritje me cilësi të lartë të Dragon Ball Z (me të vërtetë besnike ndaj mangës së Toriyama). Dragon Ball ka një bazë të gjerë fansash në internet dhe është vazhdimisht një nga termat më të kërkuar në Google, Yahoo! dhe Lycos.

Goku – Son Goku, i lindur Kakarot, është protagonisti kryesor i serialit Dragon Ball. Goku është një mashkull Saiyan i dërguar fillimisht për të shkatërruar Tokën si foshnjë. Një dëmtim i kokës në një moshë të hershme ndryshon kujtesën e tij, duke e hequr atë nga natyra e tij fillestare shkatërruese dhe duke e lejuar atë të rritet dhe të bëhet një nga mbrojtësit më të mëdhenj të Tokës. Ai vazhdimisht përpiqet dhe stërvitet për të qenë luftëtari më i madh i mundshëm, i cili ka mbajtur shumë herë Tokën dhe universin nga shkatërrimi. Në posterin e kanavacës është dizenjuar silueta e Goku-t në momentet ku ai ka ka demostruar fuqitë e tij. Në posterin kryesor është superfuqia më e mirë e quajtur Perfected Ultra Instinct. Duke vazhduar me fuqinë Super Saiyan Blue: Kaio-ken (Blue Kaio-ken). Dhe në posterin e tretë me fuqinë e Ultra Instinct.

Vegeta – Vegeta, më konkretisht Vegeta IV, e njohur si Princi Vexhita është princi i racës së rënë Saiyan dhe një nga personazhet kryesore të serialit Dragon Ball. Fisnik, egoist dhe plot krenari, Vexhita dikur ishte një luftëtar i pamëshirshëm, gjakftohtë dhe vrasës i hapur, por më vonë braktisi rolin e tij në Forcën Frieza, në vend të kësaj vendosi të qëndrojë dhe të jetojë në Tokë. Karakteri i tij evoluon nga zuzar, në anti-hero, pastaj në hero gjatë rrjedhës së serialit, duke luftuar vazhdimisht përkrah luftëtarëve më të fuqishëm të universit për të mbrojtur shtëpinë e tij të re dhe për të kaluar Gokun në fuqi. Në posterin e kanavacës është dizenjuar silueta e Vexhitës në momentet ku ai ka ka demostruar fuqitë e tij. Në posterin e dytë është superfuqia e quajtur Super Saiyan Blue Evolved. Duke vazhduar me fuqinë Super Saiyan Blue në posterin e tretë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Kanavace Set – Dragon Ball (5 copë)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0